STAR
(+48) 41 314 20 25

Inspiracje

Płytki gresowe – inspirujące aranżacje. Kolekcje płytek STAR 2.0.

Płytki gresowe – inspirujące aranżacje. Kolekcje płytek STAR 2.0.

Najpiękniejsze kolekcje płytek gresowych ściennych i podłogowych

Szukasz inspiracji? Zależy ci na najwyższej jakości i pięknym wyglądzie płytek? Mamy dla ciebie coś specjalnego – fantastyczne aranżacje i kolekcje płytek, dzięki którym stworzysz wymarzoną przestrzeń!

STAR 2.0. to coś więcej niż wyjątkowa funkcjonalność i gwarancja trwałości – to przede wszystkim nieprzeciętne wzornictwo, inspirowane naturalnym kamieniem, pięknem drewna, subtelnym urokiem surowego betonu. To wynik pracy najlepszych europejskich projektantów (polskich, hiszpańskich, włoskich), wyróżniający się niewymuszoną elegancją i ponadczasową estetyką.


Płytki STAR 2.0. – inspirujące aranżacje

Płytki ścienne i podłogowe STAR 2.0. to nie tylko fantastyczny design – co jeszcze?

  • Płytki gresowe STAR 2.0. mają grubość 2 cm, dzięki czemu są dużo bardziej trwałe, odporne i wytrzymałe niż tradycyjne kafelki. Polecane są nie tylko do układania na ścianach i podłogach wewnątrz budynków, ale również na zewnątrz – doskonale sprawdzą się w garażach, na podjazdach czy jako element architektury ogrodowej. Kolekcje płytek STAR 2.0. rekomendowane są do miejsc szczególnie narażonych na intensywną eksploatację, duży ruch czy nacisk (przestrzenie publiczne, sklepy, biurowce itd.).
  • Barwienie w masie sprawia, że nawet w przypadku uszkodzenia płytki nie jest ono widoczne, nie rzuca się w oczy. Płytki STAR 2.0. mają taki sam kolor w całym przekroju.
  • Wszystkie płytki z kolekcji STAR 2.0. są mrozoodporne i antypoślizgowe (są bezpieczne o każdej porze roku).
  • Dużą zaletą płytek jest powierzchnia, która nie wymaga impregnacji i jest łatwa w czyszczeniu. Płytki można myć na sucho i mokro (również z użyciem środków czyszczących). Nie wybarwiają się, na ich powierzchni nie tworzą się nieestetyczne zacieki.
  • Ze względu na grubość (aż 2 cm) płytki można układać tradycyjną metodą z użyciem zaprawy, jak i stosować tzw. „suchy montaż” (na piasku, żwirku, trawie lub specjalnych wspornikach). Daje to ogromne możliwości ich wykorzystania, głównie na zewnątrz budynków.
Przejdź do katalogu i zobacz kolekcje Stargres STAR 2.0.

© Copyright 2021 Stargres Sp. z o.o.